http://www.nastenne-hodiny.cz

0 ks
0,- Kč

zobrazit košík
Vyhledávání

v kódu
v názvu
v textu
konec leva
Kontakt

Design District s.r.o.
Sechterova 1510/13
148 00 Praha 4
Česká republika

Internetový obchod
www.nastenne-hodiny.cz

Zodpovědná osoba:
Štěpánka Tornerová

Jiřího Líra 2129
Pelhřimov 393 01

tel.:
+420 734 439 013

email:
info@nastenne-hodiny.cz

Design District s.r.o.

konec leva
Novinky emailem


|
konec leva

Historie e-shopu

Provoz internetového obchodu www.nastenne-hodiny.cz jsme zahájili na jaře roku 2008. Jedná se o první e-shop v ČR specializovaný na designové hodiny. V našem sortimentu naleznete nástěnné hodiny, kyvadlové hodiny, stolní hodiny i kukačky. Postupně jsme do nabídky zařadili také designové věšáky a vybrané designové doplňky.

Naším počátečním cílem bylo nabízet originální a moderní nástěnné hodiny, jejichž nabídka byla poměrně omezená. Navázali jsme spolupráci s předními výrobci designových hodin a interiérových doplňků.  Zpočátku byly v našem sortimentu nástěnné, kyvadlové a stolní hodiny od italských firem Progetti a NAVA design. V průběhu roku 2009 jsme navázali spolupráci se španělskou společností Nomon. Nepřetržitě pracujeme na tom, aby náš sortiment co nejvíce odpovídal Vašim požadavkům. Proto Vám od začátku roku 2010 nabízíme také hodiny od italské společnosti Diamantini & Domeniconi a od října 2010 také moderní hodiny holandské značky Nextime. V tomtéž roce jsme sortiment rozšířili o hodiny Umbra a vodní digitální hodiny Bedol. Rok 2011 znamenal navázání spolupráce se značkou Karlsson. A během jara 2012 jsme se stali výhradním distributorem nástěnných hodin zn. LEFF amsterdam.
O tom, že jsme pracovali dobře svědčí také množství těch, kteří se rozhodli náš záměr napodobit a kopírovat. Konkurence je zdravá a my ji vítáme. Bohužel jsou zde také podnikavci, kteří nabízejí kopie originálních výrobků. Jak už to tak bývá, plusem bývá cena a mínusem kvalita. Proto si dovolujeme upozornit, že v našem e-shopu prodáváme pouze originální značkové zboží.
Naším cílem je nejvyšší úroveň poskytovaných služeb a seriózní jednání. I to je důvodem, proč nenabízíme zboží, s jehož kvalitou nejsme spokojeni. 

Věříme, že designové nástěnné hodiny z našeho e-shopu jsou tím pravým doplňkem moderního interiéru Vašeho bytu, domu i kanceláře. Jsou vhodné i jako kvalitní a trvalý dárek.

Spolupracujeme s těmito významnými výrobci:

Progetti
Progetti je přední italská společnost zaměřená na designové doplňky a hodiny sídlící v Miláně. Díky spolupráci s předními designéry a designovými studii nabízí Progetti jedinečný sortiment designových interiérových doplňků a hodin. Hodiny této společnosti, a to jak hodiny nástěnné, stolní nebo kukačky, vynikají nejen svým designem, ale také nejvyšší kvalitou zpracování. K výrobě hodin Progetti nejčastěji používá materiály, jako jsou dřevo, plast nebo kov. Hodiny Progetti jsou k dispozici v mnoha barvách a barevných kombinacích. Progetti se pravidelně účastní všech evropských výstav a veletrhů zaměřených na design, moderní interiér a bydlení. Při jejich příležitosti Progetti pravidelně rozšiřuje svůj sortiment o nové elegantní a stylové nástěnné hodiny, kukačky a další interiérové doplňky. Nástěnné hodiny Progetti, to je synonymum pro jedinečný design a vysokou kvalitu. Hodiny jsou vyráběny přímo v závodě Progetti v italském Miláně. Hodiny Progetti jsou díky svému designu, kvalitě a funkčnosti oblíbené po celém světě.

LEFF amsterdam
Holandská značka, která se může opřít o velké zkušenosti ostřílených profesionálů. V roce 2011 ji založili zakladatelé a původní majitelé skupiny Present time, do které mimo jiné patří také hodiny značky Karlsson. Společnost LEFF amsterdam je zaměřena na industriální design, vysokou a v masové produkci až neobvyklou kvalitu výrobků, která je korunována 5 letou zárukou. O přesný, plynulý a tichý chod hodin se starají japonské či německé hodinové strojky. V nabídce jsou také hodiny rádiem řízené. Nejčastějšími materiály, které jsou k výrobě hodin použity jsou nerez ocel, hliník a sklo.

NAVAdesign
NAVA design je „home-office“ divizí společnosti NAVA. Společnost jako celek je zaměřena na výrobu a dodávky zboží pro kanceláře, dále na kožené výrobky a v neposlední řadě na nástěnné hodiny a hodinky. Hodiny společnosti NAVA jsou vyráběny v jednoduchém designu ze dřeva nebo plastu. Jedná se o moderní a cenově dostupné designové hodiny. V sortimentu jsou jak hodiny nástěnné, tak i hodiny stolní. Společnost NAVAdesign sídlí v Miláně v Itálii. Ve zdejším závodě jsou hodiny této značky také vyráběny.

Nomon
Španělská společnost Nomon, sídlící v Barceloně, se specializuje na návrh a výrobu originálních nástěnných hodin. Společnost nabízí jak cenově dostupné plastové nástěnné hodiny série Oj, tak i luxusní nástěnné hodiny. Tyto hodiny řady Singular jsou vyráběny z vysoce leštěné nerez oceli (inox) nebo ze dřeva, případně z kombinace obou materiálů. Povrch dřevěných součástí nástěnných hodin je buď přírodní anebo lakovaný. Nástěnné hodiny pro Nomon navrhuje uznávaný designér José Mária Reína. Nejmenší nástěnné hodiny Nomon mají průměr 37 cm, největší potom 155 cm. Hodiny Nomon jsou pravidelně k vidění na největších evropských veletrzích zaměřených na moderní interiéry. Společnost Nomon svoje hodiny vyrábí ve španělské Barceloně.

Nextime
Nextime je holandská designová společnost zaměřená na nástěnné hodiny, respektive jejich návrhy a výrobu. Jde o společnost s celosvětovou působností. V nabídce Nextime jsou jak hodiny nástěnné, tak hodiny stolní, hodiny dětské a nově také kukačky. Hodiny Nextime jsou nejčastěji vyráběny ze skla nebo kovu, případně kombinace obou materiálů. Nástěnné hodiny Nextime mají jednoduchý moderní design a jsou díky své ceně poměrně snadno dostupné.

Umbra
Umbra je celosvětově působící společností původem ze severní Ameriky. Nástěnné hodiny tvoří pouze menší část sortimentu společnosti, která je zaměřená na dekorace interiérů v širším pojetí. Nástěnné hodiny zn. Umbra jsou vyráběny za použití moderních technologií podle návrhů předních designérů v oblasti moderního designu. Nejčastěji používaným materiálem pro výrobu nástěnných hodin je nerez ocel a plast. Nástěnné hodiny Umbra jsou velmi oblíbené nejen díky svojí ceně, ale zejména díky elegantnímu vzhledu.

Karlsson
S podporou mateřské společnosti Present time jsou nástěnné hodiny Karlsson skutečně světovou značkou. Moderní hodiny jsou vyráběny nejčastěji z hliníku, skla nebo plastu. Hodiny jsou celosvětově velmi oblíbené a to zejména díky  svojí eleganci a cenové dostupnosti. Poháněny jsou bateriovými strojky.

Diamantini&Domeniconi
Diamantini & Domeniconi je další ze společností sídlících v mecce módy a designu, v italském Miláně. Portfolio této značky zahrnuje jak nástěnné hodiny tak i kukačky a v neposlední řadě i hodiny stolní. V nabídce Diamantini & Domeniconi jsou díky spolupráci s velkým množstvím návrhářů a designových studií hodiny velmi rozmanité. K výrobě hodin je nejčastěji používán jako materiál kov, následuje sklo, keramika a dřevo. Ve vzhledu hodin se velmi často odrážejí přírodní motivy – ptáci, motýli či kmen stromu. Hodiny Diamantini & Domeniconi jsou charakteristické svým velmi moderním designem. Podobně jako jiné významné značky, také hodiny Diamantini & Domeniconi jsou pravidelně vystavovány na předních evropských veletrzích a výstavách. Všechny hodiny Diamantini & Domeniconi z našeho obchodu jsou "Made in Italy".

 

       Za  www.nastenne-hodiny.cz a provozovatele – společnost Design District s.r.o.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Štěpánka Tornerová

Vybrané moderní nástěnné hodiny z nabídky e-shopu www.nastenne-hodiny.cz na youtube.com


Zákazník
Uživatel:

Heslo:


registrace
konec prava
Informace

Internetový obchod nastenne-hodiny.cz je specializovaný na moderní designové nástěnné hodiny a další designové interiérové doplňky. V naší nabídce naleznete pouze skutečný design. Sortiment neustále doplňujeme tak, aby Vaše nové nástěnné hodiny již nebyly jen ukazatelem času, ale především atraktivní a přitom funkční součástí interiéru.

V našem e-shopu nakoupíte:
BEZPEČNĚ - jsme první internetový obchod zaměřený na designové nástěnné hodiny. Provoz jsme zahájili na jaře roku 2008 a máme tisíce úspěšně vyřízených objednávek. Garantujeme 100% původ zboží přímo od výrobců.
SNADNO - nakoupíte bez registrace, zboží třídíme podle typu, velikosti, funkce, výrobce.
RYCHLE - zboží ze skladu expedujeme do 24 hodin. Doručeno je pak obvykle během 2 pracovních dnů od objednání.
LEVNĚ - nástěnné hodiny a další zboží nabízíme za nejnižší možné ceny. Navíc je u nás na objednávky nad 3.000 Kč v rámci ČR doprava zdarma 

JSME PLÁTCI DPH 

CHCETE-LI S NÁMI 
SPOLUPRACOVAT,
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM
EMAILEM NA ADRESE
obchod@designdistrict.cz.

 

 

            Design District - Designové nástěnné hodiny

konec pravá
Copyright © Design District s.r.o. - designové nástěnné hodiny Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránek | Mapa stránek

Doporučujeme: kuchyňské nádobí, www.farmercz.czdobré hračkykvalitní biopotraviny, optimalizace PageRank.cz, zdraví z Vysočiny, toptenis.cz